PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS KĀRTĪBA

Šīs tīmekļa vietnes (turpmāk „šī vietne” vai „mūsu vietne”) īpašnieks un turētājs ir AkzoNobel Decorative Coatings B.V., kas kopā ar sakaru uzņēmumu (turpmāk „AkzoNobel”, „mēs”, „savs”) ir uzņēmies aizsargāt jūsu privātās dzīves neaizskaramību.

Šajā personas datu aizsardzības kārtībā ir iestrādāti pamatnoteikumi, balstoties uz kuriem mēs apstrādājam no jums iegūtos datus. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet tālāk esošo tekstu, lai izprastu mūsu pamatprincipus un iestrādnes, kas saistīti ar jūsu personas datu apstrādes veidiem.

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka saskaņā ar šo kārtību mēs apkopojam un apstrādājam ar jums saistīto informāciju.

"AkzoNobel" ir visu šajā vietnē apkopoto personu datu apstrādātājs.

JŪSU INFORMĀCIJA, KO MĒS VARAM APKOPOT

Mēs varam apkopot un apstrādāt šādus ar jums saistītus datus:

 • Informāciju, kuru jūs iesniedzat vai esat iesnieguši iepriekš mūsu tīmekļa vietnē, tai skaitā interaktīvajā lietotnē. Pie šiem datiem pieskaitāmi arī tie, kurus esat iesniedzis mūsu vietnē, reģistrējoties kā lietotājs, piesakoties jaunumiem, reģistrējoties konferencei, sūtot materiālus vai pasūtot jaunus pakalpojumus. Vēl mēs jums varam prasīt informāciju, ja jūs piedalāties mūsu konkursos vai kampaņās, kā arī tad, ja jūs ziņojat par mūsu vietnē esošajām problēmām.
 • Ja jūs sazināties ar mums, mēs šo saraksti un visu ar to saistīto informāciju varam saglabāt.
 • Mēs varam lūgt jūs piedalīties mūsu aptaujās, kuras mēs organizējam noteiktiem mērķiem, taču tas nav jūsu pienākums.
 • Mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma datus, tai skaitā datus par skatītajām lapām, atrašanās vietas informāciju, emuārus un citus informācijas apmaiņas datus, kas mums ir nepieciešami aprēķiniem un citiem mērķiem, kā arī informāciju par jums pieejamajiem līdzekļiem.

IP ADRESE

Mēs varam apkopot informāciju par jūsu datoru, tai skaitā, ja iespējams, IP adresi, operētājsistēmu un pārlūkprogrammas veidu, lai pārvaldītu savu sistēmu un sniegtu apkopojošu informāciju saviem reklāmdevējiem. Tie ir statistikas dati par mūsu lietotāju darbībām tīmeklī un paradumiem, pēc tiem nav iespējams atpazīt konkrētas personas.

SĪKDATNES

Lūdzu, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas kārtību.

KUR MĒS GLABĀJAM jūsu personas datus?

No jums savāktie dati var tikt pārsūtīti glabāšanai ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas (turpmāk „EEZ”). Tāpat datus var apstrādāt arī mūsu partneri ārpus EEZ, mūsu koncernam piederošs uzņēmums, mūsu izplatītāji vai citi mūsu uzņēmuma tieši vai netieši partneri. Iesniedzot savus datus, jūs piekrītat šādai datu pārsūtīšanai, uzglabāšanai vai apstrādei.

DROŠĪBA

Visa jūsu iesniegtā informācija glabājas mūsu drošajos serveros. Ja mēs esam jums piešķīruši paroli (vai pats esat to izvēlējies), lai jūs piekļūtu konkrētām mūsu vietnes sadaļām, jūs esat atbildīgs par paroles glabāšanu slepenībā. Mēs lūdzam jūs nevienam neizpaust savu paroli.

Šajā vietnē savākto personas datu pārsūtīšanas, uzglabāšanas un apstrādes drošībai tiek izmantoti mūsdienu prasībām atbilstoši līdzekļi. Diemžēl informācijas pārraidīšana internetā nevar būt pilnīgi droša. Lai arī mēs jūsu datu aizsardzības labā darām visu iespējamo, mēs nevaram garantēt jūsu datu drošu iesūtīšanu mūsu tīmekļa vietnē, par iesūtīšanu tīmekļa vietnē esat atbildīgs jūs pats. Kad informācija ir nonākusi līdz mums, izmantojam drošības līdzekļus, lai nepieļautu nesankcionētu piekļūšanu tai.

INFORMĀCIJAS IZMANTOŠANAS VEIDI

Mēs jūsu datus varam izmantot šādos nolūkos:

 • lai jums parādītu mūsu vietnes saturu jūsu datoram piemērotākajā veidā;
 • lai sazinātos ar jums par mūsu vietnes darbības tehniskiem jautājumiem;
 • lai varam ar jums sazināties par šiem jautājumiem, ja esat devuši piekrišanu, ka ar jums drīkst sazināties par šiem jautājumiem, sniegtu jums informāciju, piedāvātu preces vai pakalpojumus, kurus esat mums pasūtījuši;
 • lai pildītu savas saistības, kuras esam uzņēmušies, noslēdzot ar jums līgumu;
 • lai sniegtu jums iespēju izmantot mūsu pakalpojumu interaktīvos risinājumus;
 • lai informētu jūs par izmaiņām mūsu sniegtajos pakalpojumos.

Tā kā mēs darbojamies globālā mērogā, varam savus savāktos datus izplatīt visā AkzoNobel organizācijā.

Mēs neatklājam atsevišķu personu datus reklāmdevējiem, taču mēs viņiem varam sniegt apkopotu informāciju par saviem lietotājiem. Tie ir statistikas dati par mūsu lietotāju darbībām tīmeklī un paradumiem, pēc tiem nav iespējams atpazīt konkrētas personas.

JŪSU INFORMĀCIJAS IZPAUŠANA

Mēs varam izpaust jūsu personas datus ikvienam koncerna loceklim, t. i. saviem meitas uzņēmumiem, kontrolakciju sabiedrībai un tās meitas uzņēmumiem.

Mēs varam izpaust jūsu personas datus tieši vai netieši trešajām personām, ja:

 • mēs savas tīmekļa vietnes attīstīšanai un/vai uzturēšanai un/vai reklāmas/mārketinga un/vai satura mitināšanai un citu tehnisku pakalpojumu piedāvāšanai izmantojam trešo personu pakalpojumus;
 • mēs pārdodam vai pērkam uzņēmumus vai īpašumus, un tādā sakarā mēs jūsu personas datus varam atklāt potenciālajam uzņēmuma vai īpašuma pircējam vai pārdevējam;
 • trešā persona iegūst mūsu uzņēmumu vai būtisku mūsu īpašuma daļu, un šādā gadījumā personu dati, kas ir mūsu valdījumā saskaņā ar esošo personas datu aizsardzības kārtību, ietilpst nododamā īpašuma kopumā;
 • mūsu pienākums ir atklāt jūsu personas datus; pildot juridiskas saistības; piemērojot mūsu lietošanas noteikumus un citas vienošanās; aizsargājot mūsu klientu vai citu personu tiesības, īpašumu vai drošību. Šeit ietilpst arī informācijas apmaiņa ar citiem uzņēmumiem un organizācijām nolūkā izsargāties no krāpniecības un mazināt kredītu risku.

JŪSU TIESĪBAS

Jums ir tiesības pieprasīt pārtraukt apstrādāt jūsu datus mārketinga nolūkos. Parasti mēs jums paziņosim (pirms jūsu datu apkopošanas) par nodomu izmantot jūsu datus vai izpaust jūsu informāciju trešajai personai tajos gadījumos, kad jūs izmantojat mūsu vietni citādi nekā parasti. Šādā gadījumā jums ir tiesības bloķēt šāda veida apstrādi jebkurā brīdī, ieliekot datu vākšanas veidlapā attiecīgu atzīmi. Vēl savu tiesību aizsardzībai jebkurā laikā varat sazināties ar mums pa e-pastu [Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.].

TREŠO PERSONU TĪMEKĻA VIETNES

Mūsu vietnē ik pa laikam parādās saites uz mūsu partneru tīkliem, reklāmdevējiem, filiāļu vietnēm, kā arī otrādi - viņu vietnēs ir saites uz mūsu vietni. Atveros šīs saites, lūdzu, rēķinieties ar to, ka tajās ir spēkā cita personas datu aizsardzības kārtība, par kuru mēs neuzņemamies atbildību. Lūdzu, iepazīstieties ar citās tīmekļa lapās spēkā esošo personas datu aizsardzības kārtību, pirms iesniedzat tajās jebkādus datus.

PIEEJA INFORMĀCIJAI

Saskaņā ar šo personas datu aizsardzības kārtību jums ir tiesības zināt, vai mūsu valdījumā ir informācija par jums un, ja ir, tad jums ir tiesības piekļūt šai informācijai, kā arī pieprasīt tās labošanu, ja tā ir nepatiesa. Jums ir arī tiesības pieprasīt savu personas datu dzēšanu vai bloķēšanu, ja to apstrāde ir pretrunā ar privātās dzīves neaizskaramības prasībām.

GLABĀŠANAS LAIKS

Parasti mēs tīmekļa vietnē ievāktos datus neglabājam ilgāk, nekā tas ir nepieciešams attiecīgā mērķa sasniegšanai, bet ne ilgāk, kā tas noteikts likumā.

MŪSU PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS KĀRTĪBAS GROZĪŠANA

Gadījumā, ja tiks grozīta personas datu aizsardzības kārtība, par to tiks paziņots mūsu tīmekļa vietnē un, ja nepieciešams, uz jūsu e-pasta adresi.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Gaidām jūsu jautājumus, piezīmes un ieteikumus par mūsu esošo personas datu aizsardzības kārtību uz e-pastu [Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.].

"AkzoNobel Decorative Coatings B. V." ir Nīderlandē reģistrēts uzņēmums, reģistrācijas kods 28080245, juridiskā adrese: Sassenheim, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ, Nīderlande.