Sīkdatņu izmantošana mūsu tīmekļa vietnē

Mūsu vietnē sīkdatnes izmanto, lai atšķirtu jūs no pārējiem mūsu vietnes lietotājiem. Tādā veidā mēs padarām mūsu vietnes pārskatīšanu jums ērtāku un varam to uzlabot. Lietojot mūsu vietni, jūs piekrītat tam, ka izmantojam sīkdatnes.

Sīkdatne ir neliels fails, kas satur dažādus burtus un ciparus, kuru mēs ar jūsu piekrišanu glabājam jūsu pārlūkprogrammā vai datora cietajā diskā. Sīkdatnes satur informāciju, kas tiek glabāta jūsu datora cietajā diskā.

Mūsu izmantotās sīkdatnes

  • Pamatsīkdatnes mūsu vietnes darbībai ir nepieciešamas. Pie tām pieder, piemēram, tās, kas ļauj jums droši pieteikties mūsu vietnē, izmantot iepirkumu grozu vai e-rēķinu pakalpojumus.
  • Analīzes/darbības sīkdatnes ļauj atpazīt mūsu apmeklētājus un redzēt, kā viņi izmanto mūsu vietni. Tas palīdz uzlabot mūsu vietnes darbību, palīdzot lietotājiem, piemēram, vieglāk atrast meklēto.
  • Funkcionālās sīkdatnes palīdz mums jūs atpazīt, kad jūs atgriežaties mūsu vietnē. Ar to palīdzību mēs varam saturu pielāgot jums, sveicināt jūs vārdā un ņemt vērā jūsu izvēles (piemēram, valodu un reģionu).
  • Izsekošanas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes glabā informāciju, kā jūs izmantojat mūsu vietni, par jūsu apskatītajām lapām un atvērtajām saitēm. Šo informāciju mēs izmantojam, lai padarītu mūsu vietni un tajā attēlotās reklāmas jums vēl interesantākas. Šajā nolūkā mēs šos datus nododam arī trešajām personām.

Tālāk esošajā tabulā attēlota sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanas iespējām.

 

Sīkdatne

Vārds, uzvārds:

Izmantošanas mērķis

Papildu informācija:

__utma

Google Analytics

Mērķis ir atšķirt lietotājus un lapu izmantošanas seansus. Sīkdatne tiek izveidota, kad tiek iedarbināta JavaScript programma un netiek atrasta neviena _utma sīkdatne. Sīkdatnes tiek atjaunotas ikreiz, kad Google Analytics tiek nosūtīti dati.

Google Analytics sīkdatņu izmantošana vietnēs

Google Analytics personas datu aizsardzības noteikumi

__utmb

Google Analytics

Tiek izmantots jaunu apmeklējumu seansu apstiprināšanai. Sīkdatne tiek izveidota, kad tiek iedarbināta JavaScript programma un netiek atrasta neviena _utmb sīkdatne. Sīkdatnes tiek atjaunotas ikreiz, kad Google Analytics tiek nosūtīti dati.

Google Analytics sīkdatņu izmantošana vietnēs

Google Analytics personas datu aizsardzības noteikumi

__utmc

Google Analytics

Neizmantot ga.js failos. Iestatīts darboties kopā ar urchin.js failu. Agrāk šo sīkdatni izmantoja kopā ar _utmb sīkdatni, lai pārliecinātos, vai tiek izveidots jauns apmeklējuma seanss.

Google Analytics sīkdatņu izmantošana vietnēs

Google Analytics personas datu aizsardzības noteikumi

__utmz

Google Analytics

Saglabā avotu, no kurienes lietotājs nonācis tīmekļa vietnē. Sīkdatne tiek izveidota tad, kad tiek iedarbināta JavaScript programma, un atjaunināta, kad Google Analytics tiek nosūtīti dati.

Google Analytics sīkdatņu izmantošana vietnēs

Google Analytics personas datu aizsardzības noteikumi

__utmv

Google Analytics

Saglabā lietotāja līmenī piemērotās mainīgā vērtības. Sīkdatne tiek izveidota, kad attīstītājs izmanto _setCustomVar metodi kopā ar lietotāja līmenī piemēroto mainīgo. Sīkdatni izmanto arī metodē _setVar. Sīkdatnes tiek atjaunotas ikreiz, kad Google Analytics tiek nosūtīti dati.

Google Analytics sīkdatņu izmantošana vietnēs

Google Analytics personas datu aizsardzības noteikumi

message

Facebook

Sīkdatne palīdz noskaidrot, vai lietotājs ir pieteicies, vai nav. Tā satur lietotāja atpazīšanas simbolu.

 

akzo-dulux

Tīmekļa vietne

Sīkdatni izmanto, lai lietotājus, kas atteikušies, saglabātu lietotāju žurnālā.

 

cc_cookie_accept

Piekrišana sīkdatņu izmantošanai

Ar sīkdatnes palīdzību tiek saglabāta lietotāja piekrišana sīkdatņu izmantošanai.

 

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka trešās personas (tai skaitā reklāmu tīkli un ārējie pakalpojumi, piemēram, tīmekļa satiksmes analīzes pakalpojumu sniedzēji) arī var izmantot sīkdatnes, un tas nepakļaujas mūsu kontrolei. Šajos gadījumos, galvenokārt, ir runa par analīzes /darbības sīkdatnēm vai izsekošanas sīkdatnēm.

Jūs varat bloķēt sīkdatņu izmantošanu, savā pārlūkprogrammā, aktivizējot funkcijas, kas jums ļauj atteikties no visu vai daļas sīkdatņu uzstādīšanas. Taču, ja jūs savā pārlūkprogrammā bloķēsiet visas (tai skaitā pamata) sīkdatnes, jūs nevarēsiet piekļūt mūsu vietnei vai noteiktām tās daļām.

Visas sīkdatnes, izņemot pamata sīkdatnes, noveco ik pēc diviem gadiem.