Sadolin 2020.gada toņa Tranquil Dawn kolekcija

#CARE - PALETE HARMONISKAM MĀJOKLIM Šī maigā un gaisīgā palete ļauj izveidot telpas, kurās atvēlēt laiku patiesi nozīmīgām attiecībām - attiecībām ar sevi, ar saviem mīļajiem, ar dabu, ar mājām. Maigais toņu sajaukums atgādina miglainu rītu pavasarī, kur rītausmas toņi saplūst viens ar otru. Tādējādi rodas gaismas un telpas sajūta, ko rada vienkāršas līnijas un relaksēts stils. Siltumu šajā mūsdienīgajā interjerā ienes gaiša koksne un audumu faktūras, savukārt sudrabs, zelts, varš un perlamutrs piešķir mazliet greznības. Augi un botāniskās apdrukas ļauj ienākt telpā dabai un vairo kopējo labsajūtu.

#CREATIVITY - PALETE RADOŠAM MĀJOKLIM Radošā mājvietā mēs spējam radīt savus stāstus. Mēs stāstām stāstus, kuros sajaucas vecais un jaunais, pagātne un tagadne. Mēs ļaujamies zinātkārei, izmantojam savas rokas, lai kļūtu par radītājiem un baudītu perfektu nepilnību. Palete radošam mākolim ir piesātināta, tā iedvesmojoties no siltas rudens dienas toņiem, to piepilda intensīvas nokrāsas, tostarp meža zaļais un zemei līdzīgais okera, kā arī gaišāki starptoņi, piemēram, 2020.gada tonis Tranquil DawnTMŠajā mājā izmantoti laika godāti pagātnes materiāli – koks, āda un keramika –, bet mūsdienu kontekstā: līdzās gleznainiem ziedu rakstiem, apdrukātai kokvilnai un rokām adītiem pārsegiem. Tekstūras ļauj radīt telpas, kas ir noskaņu pilnas, atmosfēriskas un eklektiskas.

 

#PLAY - PALETE DZĪVESPRIECĪGAM MĀJOKLIM Šī palete ienes mājās enerģiju, radot telpas, kas ļauj mums būt atvērtiem un atsaucīgiem rotaļīgai pieredzei. Noskaņojums ir jauneklīgs un vitāls, moderns un relaksēts vienlaikus. Iedvesmojoties no apvāršņa toņiem spožā vasaras dienā, sajaucot maigākas nokrāsas, piemēram, Gada toni Tranquil Dawn, ar mazākiem spilgta toņa blokiem, piemēram, koraļļu un dzeltenzaļo, kas paletei piešķir neparastu dzīvīgumu. Rotaļīgais mājoklis ir gaišs un spožs ar ģeometriskiem rakstiem un materiālu kombinācijām, kas iekļauj finieri un izteiksmīgus piederumus spilgtā tekstūrā. Tā ir vide, kas stimulē sajūtas un iepriecina tās iedzīvotājus.

#MEANING - PALETE MIERPILNAM MĀJOKLIM Cilvēki meklē vietu klusēšanai un pārdomām, iedvesmai un brīnumam. Vietu, kur būt mierīgam un brīvam no traucēkļiem, kur koncentrēties uz saviem mērķiem un vērtībām. Šīs mājas ir atturīgas un minimālistiskas, taču cilvēciskas, mierinošas un ērtas. Viegli niansētu pelēko toņu palete liek domāt par skaidru apvārsni aukstā ziemas dienā, un visa centrā ir Gada tonis Tranquil Dawn. Tīras līnijas un funkcionālās formas papildina dabiskos materiālus dažādās faktūrās, kas iekļauj dabisko koku, ādu un linu, kā arī pauž maigi pulēta betona vieglo spīdumu. TŠī palete piedāvā vienkāršu dzīvesveidu, kas ir greznība tās tīrākajā formā.