Sadolin 2019.gada toņa “Spiced Honey” kolekcija

THINK/ DOMĀŠANAS mājoklis rada miera un skaidrības pilnu atmosfēru, kurā varam atļauties būt mēs paši. Tā ir vienkārša, moderna telpa, kurā apvienota viesnīcas elegance ar mājīgu siltumu. DOMĀŠANAS mājokļa iemītnieks izmanto mājās pavadīto laiku, lai restartētu savas smadzenes un atslēgtos no pārmērīgi stimulējošās ārpasaules. Viņam patīk atrasties rūpīgi izraudzītu iedvesmojošu objektu un mākslas darbu ielokā. Nomierinošās toņu paletes epicentrā ir mūsu medaini siltais gada tonis, kas ir kombinēts ar aicinošu bagātīgi neitrālo toņu sajaukumu un maigi rozā, intensīvi bordo un izsmalcināti tumši ziliem akcentiem. Pulēti kokmateriāli, 20. gadsimta vidum raksturīgās mēbeles, paklāji un tekstilizstrādājumi ar grafiskiem rakstiem rada gudri, bet neuzkrītoši saskaņotu iekārtojumu.

ACT/ RĪCĪBAS mājoklis ir telpa rīcībai un drosmīgiem lēmumiem. Pēdējos gados arvien izteiktāka kļūst apziņa, ka mēs nevaram vienmēr paļauties uz citiem - mums ir jāuzņemas atbildība un jāiesaistās, un arī mājas var būt vieta, kas rosina rīkoties un izmēģināt jaunas lietas, nebaidoties no iznākuma. Visparastākie cilvēki ņem grožus savās rokās, sākot ar elementārām lietām. Tas ir pozitīvs, proaktīvs noskaņojums – mums ir vēlme darīt, rīkoties un ieņemt nostāju. RĪCĪBAS mājoklis ir vieta, kura sienās var droši izteikt savas jaundzimušās idejas un rast risinājumus problēmām, atslābinoties zem dušas strūklas. RĪCĪBAS mājokļa iedzīvotājam netrūkst drosmes un uzdrīkstēšanās, bet viņš ir arī jautrs un nesarežģī lietas. Viņš paļaujas, ka mājoklis sniegs viņam nepieciešamo enerģiju. Rotaļīgā toņu palete apvieno koši sarkano un zaļo ar vēsākiem rozā un zilajiem toņiem, kurus atsvaidzina pelēkie un baltie toņi. Mūsu medainā gada toņa zeltainā nokrāsa liek paletei izskatīties siltai un aicinošai. Šo mājokli atdzīvina mēbeles, kurām īpašnieki ir iedvesuši otro dzīvi un savu personību. Izteiksmīgas grafiskas formas, neuzkrītošas korķa un finiera virsmas apvienojumā ar vintāžas stila paklājiem rada vietu, kas mudina rīkoties.

DREAM/ SAPŅOŠANAS mājoklis ir vieta, kur varam būt klusi un mierīgi. Vieta, kur piesēst un iegrimt nevainojamā mierā, aizmirsties un pasapņot „Kā būtu, ja būtu?”. SAPŅOŠANAS mājokļa iemītniekam patīk, kā vide, kurā viņš mīt, ļauj aizmirst par steigu un izbaudīt mirkli. Viņš novērtē mājokli, kas ir elegants, bet nepiespiests un ar rotaļīgiem akcentiem. SAPŅOŠANAS mājokļa palete ir mierīga un nosvērta, taču maiga un silta. Viegli pieklusināta romantisko pūdera rozā un zilo toņu kombinācija rada mierīgu noskaņu, bet mūsu medainais gada tonis piešķir telpiskumu un izsmalcinātību. Gaiši kokmateriāli, vienkārši, ar roku virpoti trauki un skaisti audumi piešķir šim mājoklim apcerīgu un nosvērtu iespaidu.

LOVE/ MĪLESTĪBAS mājoklis rada laimīgu un viesmīlīgu „atvērtās mājas” atmosfēru, kurā pulcēt ap sevi tuvus cilvēkus un lietas ar īpašu nozīmi. Šādu majokli rotā neparasti, bieži vien pat netradicionāli dizaina priekšmeti un zaļojošie augi. 2019.gada siltākā palete sastāv no bagātīgi pigmentētiem toņiem, tostarp tumši meža zaļā, drosmīgi zilganzaļā un intensīvi terakotas sarkanā, ko līdzsvaro medus iedvesmotais gada tonis Spiced Honey un bāli neitrālie toņi. Koka mēbeles un botāniski raksti rada nepiespiestu un omulīgu atmosfēru. MĪLESTĪBAS mājoklis ir izteikti viesmīlīga vietam, kura piesātinātos toņos krāsotās sienas jūs šķietami apņem apskāvienā.